20 października 2021 w „Sali Ziemi” na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyła się Gala zorganizowana przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego z okazji uroczystych obchodów Dnia Edukacji Narodowej.

W trakcie Gali wręczane były nagrody i wyróżnienia w konkursach o tytuły: „Wielkopolska Szkoła Roku” oraz „Wielkopolski Nauczyciel Roku”. Miło nam przekazać informację, że w pierwszej kategorii wyróżnienie otrzymała Szkoła Podstawowa nr 3 im. Janusza Korczaka w Mosinie. Z pewnością możemy  ten fakt uznać za znaczący sukces. Gratulacje wyróżnionym szkołom i nauczycielom składali m.in. Marszałek Województwa Wielkopolskiego Pan Marek Woźniak oraz Wielkopolski Kurator Oświaty Pan Robert Gaweł.  Nam powodzenia w dalszej pracy życzyła obecna na uroczystości Pani Monika Lis – Nożyńska   - Dyrektor Wydziału Starostwa Powiatowego w Poznaniu.

O wyróżnieniu uprzejmie Państwu donoszą obecni na Gali :

Anna Załuska – Kwiatek

Renata Pawłowicz